Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek az emelt földrajz...

Nagyon félek az emelt földrajz szóbelitol?

Figyelt kérdés
Írásbeliket már töltöttem ki néhányat és azok átlagosan 60-70 százalékosak lettek viszont a szóbelitol nagyon félek hogy valami olyan tételt raknak bele amiről fogalmam sincs. Nagyon sok az anyag és így is halálra tanulom magam minden nap és még így is keveset tudok. Nagyon félek mit tegyek?

2016. febr. 21. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ìgy vagyok, a szóbelitől jobban félek. Èn kidolgozom a témaköröket, de így is nagyon lassan haladok, mert sokat kell tanulni a többi tantárgyból is.
2016. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ismerős. Én is nagyon szenvedek meg sokat stresszelek
2016. febr. 21. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Te is kidolgozod a témaköröket?

Sosem tudni, hogy mit fognak kérdezni, pl volt egy srác akinek a kambriumot kellett jellemezni, na arról mit lehet beszélni 10 percig?

2016. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én amit tudok kijegyzetelek a könyvekből de eddig még csak 2 és egy fél könyvön vagyok túl és még van vagy 2 vagy 3 még hátra. Fogalmam sincsen hogy lehet a kambriumrol annyit beszélni mert a könyvben sincsen sokkal hosszabban leírva. Max el lehet mondani mi zajlott akkor Magyarországon plusz a főbb események hogy ekkor kezdődött el kialakulni a kaledoniai hegysegrendszer. Annak el lehet mondani a tagjait és hogy azok hol vannak. De ezen kívül nem sok másra tudok gondolni amit el lehetne mondani azzal kapcsolatban.
2016. febr. 22. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!