Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire e-mailt kapok...

Mennyi idő mire e-mailt kapok a hitelesítésről?

Figyelt kérdés
Postai úton adtam fel a hitelesítési lapomat február 8.-án. Azt olvastam, hogy 3-5 munkanapon belül megkapom az e-mailt. De már 25-e van. Eléggé aggódom.Nem jött üzenet a postáról, hogy elkeveredett volna. Mennyit kell még várnom rá?

2016. febr. 25. 18:27
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Semmi..
2016. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki 22-én adta fel és már hitelesítették: lehet, hogy beért az enyém hamarabb, mert elsőbbségivel adtam fel?
2016. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
És akkor az enyémmel mi van? :( Már január közepén feladtam, igaz nem elsőbbségivel, de ajánlva. :(
2016. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%
január közepén nem is lehetet feladni
2016. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Hát nekem mégis sikerült, bocsika. :D
2016. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Megcsinálod a jelentkezést, kinyomtatod a hitelesítő lapokat, és meglepő módon belerakod borítékba és feladod. Nem volt megadva, hogy csak mittudom én február 15-23ig lehet feladni. Ja és tavaly is januárban adtam fel, akkor már február 17-én hitelesítették.
2016. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
En meg irtam hogy elsobbsegivel adtam fel.. szoval nem hinnem h emiatt!
2016. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Amugy rohadt idegesito hogy aki epp egy nappal hatarido elott adta fel annak reg levan hitelesitve aki meg elore gondolkodott es hamarabb feladta az itt sziv meg idegeskedik....

Rohadt hulyen van megcsinalva ebbol a szempontbol ez szerintem!

2016. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Mindegy en holnap felhivom oket hogy ez megis mitol van?

Mert en rohadtul stresszelek!

Megkerdezem, hogy hogy lehet hogy 15.-en feladtam elsobbsegivel minden szirszarral es meg mindig itt idegeskedek mert nincs lehitelesitve!...

2016. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mit mondtak.
2016. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!