Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elegem van az egészből, az...

Elegem van az egészből, az iskolából a sok felesleges szarbol amit meg kell tanulni mit tegyek?

Figyelt kérdés
9-s vagyok... Heti 40 órám 2 nap 9 1 nap 8... Bejárós vagyok így sokszor későn érek haza és másnapra készülni szüleim részéről elvárják a 4-s szintet... Viszont így semmire nincs időm nyáron edzettem a konditerembe most viszont arra sincs időm sőt semmire max kapacitáson pörgök 7 orákat alszok és igy is 5-kor kelek mindennap.ugy érzem pihennem kéne pàr napot itthon maradni de anyám nem iskolába kell menned én is megyek dolgozni
2016. febr. 29. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan előtted átvészelték már ezt. Én is végig csináltam. Azért kell tüntetni, hogy a drágalátos kormány felfogja, hogy ez nem okés. Egy munkahelyen nem szív ennyit az ember.
2016. febr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát elég durva lehet:(

Szerintem mindenképp segítene a helyzeten ha nem lennél bejárós. Persze a kolesznak is vannak hátrányai, de legalább nem kell utazgatnod, ami plusz idő és energia.

Ha ez vigasztal mindjárt tavaszi szünet, ami ugyan rövid, de mégiscsak pár nap pihenő. Sok sikert, csak kitartás! :)

2016. febr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Hagyd ott és menj el dolgozni. Rögtön vissza akarsz menni majd.
2016. febr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik... ha ebben a rendszerben nőttél fel, akkor tudhatnád, hogy ha elmegy dolgozni, ráfog jönni, hogy soha nem volt az, hogy a munka nehezebb.

Az esetek 90%-ban reggel felkelsz, elmész dolgozni, hazaérsz, és nem foglalkozol a munkával. Leteheted aznapra. Nincs az, hogy szabadság alatt is dolgozol. Illetve ott van a pénzbeli kompenzálás.

Nagyon nem egy szint a kettő.

Ezt max a régi emberek mondják, akiknek a suli még könnyű volt, mások voltak a követelmények. Ott tény, hogy a munka nehezebb volt.

Orvosira járok, már gimiben is jobban levoltam fáradva, mint egy pörgős kórházi napon. :) Sőt amikor dolgozol az idő is gyorsabban telik.

2016. febr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
2 éve végeztem, engem ez a "hajtás" sosem terhelt meg.
2016. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan érzem én is, pont nemrég gondolkodtam, hogy hú de jó lenne egy pár nap pihenés...:/ De ez van, lassan tavaszi szünet (hát nem lesz valami hosszú) és kezdődik minden elölről...

Szintén 9.-es vagyok

2016. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én letojom. Tudom, hogy IT-szektorba akarok továbbtanulni, a matek-fizika-info kombóból tanulok, a kémiából kilépőt írok májusban (meg föciből), ill. a nyelveket tanulom (német+angol) A többi az nem érdekel, pl. bioszból csak legyen meg a kettes, aztán jó vagyok! XD
2016. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

7 órákat alszol?! Akkor nem kéne kipihentnek lenned?

A középiskolai tanulmányokat meg kell nyomni, hogy jól sikerüljön az érettségi. Azt nem írtad, hogy milyen középiskolába járt gimnázium vagy szakközép? Túl fogod élni, pihenésre szánj a hétvégédből egy egész napot és akkor nem leszel olyan fáradt.

2017. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat átvészeltem az időszakot, hoztam az elvart szintet és már egyetemre járok 😊
2019. okt. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!