Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallgattok zenét tanulás...

Hallgattok zenét tanulás közben? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyszer volt olyan, hogy hallgattam, azt hiszem, ilyenek voltak, ilyen lendületes fajták, amik kissé felpörgetnek: amire emlékszem, hogy tutira hallgattam, az az Oroszlánkirályból a He lives in you volt, Michael Jacksonból talán a Bad, az Earth song, talán Bon Jovi is volt, It's my life, You give love a bad name, a többire nem emlékszem, de azt hiszem, kb ilyenek voltak.
2016. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én néha komolyzenét hallgatok közben.
2016. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus zenét szoktam hallgatni.
2016. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most már ritkán, akkor is csak instrumentálisat.

Régen számolások alatt rendszeresen hallgattam, amihez épp kedvem volt. (De ha belemerültem a számolásba, sokszor arra eszméltem, hogy volt 3 szám a listában, amit egyáltalán nem vettem észre:S)

2016. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is komolyzenét hallgatok és filmzenét, amiben nincs dallam. Mert aminek van szövege, az sokszor összezavar.

Általában háziírás közben szoktam hallgatni, és igen, matekgyakorlás alatt, amikor nem kell annyira koncentrálni nekem, mint egy nyers törianyagnál.

2016. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Igen, én majdnem mindig zenével tanulok, bár már nagyon sokszor mondták a szüleim is meg a tanárok is, hogy ez így nem jó, merthogy az agyam egyszerre csak egy dologra tud koncentrállni, de nekem sokkal könnyebb így megjegyezni az anyagot. Egyébként én is álltalában pörgősebb renéket hallgatok, mint pl.: Queen-I Want It All, Rolling Stones-Start Me Up, és hasonlók
2016. márc. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
78%
Zenéket*
2016. márc. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén instrumentális zenére tanulok, nekem a favorit a Buckethead.
2016. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!