Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvételi ideiglenes...

Ha felvételi ideiglenes listán 69. vagyok akkor felvehetnek még?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez iskolafüggő. Például egy top gimnáziumban kizárt, mert nem mennek más helyre az emberek. Ellenben egy 3. rangú helyen simán, mert a jobbak csak vészesetére adták oda be a jelentkezésüket és lehet, hogy 30-40 ember is simán jobb helyre is felvették
2016. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom ismered-e a sulit de Székesfehérváron a Kodolányiról lenne szó.
2016. márc. 3. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Passz
2016. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az iskolát, de a felvehető létszámtól függ.

Egyébként nem igaz, hogy az elit iskolákból nincs, aki máshová menne.

Rengetegen vannak, akik máshová mennek, Budapesten, Nyíregyházán, Debrecenben (itt ismerem elég jól a gimiket) például a legjobbakból is rengetegen kiesnek.

Budapesten ott az Apáczai, Eötvös, Fazekas, Radnóti stb és még rengeteg jó iskola. Emiatt például az Eötvösből és az Apáczaiból is rengeteg ember kiesik, természetesen a többiből is. Van, aki megjelöl 3-4-5 iskolát, mert vagy nem tud dönteni, vagy szeretne erős gimnáziumba járni, de nem tudja felmérni a lehetőségeit, vagy egyszerűen berakja tartaléknak; például, ha nem Eötvös, akkor VPG.

Azért elég sok helyen van ez így, ahol van választék az erős gimnáziumokból.

Azt, hogy a Lovassynál hogy megy ez, nem tudom. De gondolom onnan is esnek ki.

2016. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Melyik tagozatra akarsz menni? Ha nem sportra, akkor nagyon jó esélyed van, de ott se reménytelen. Nyek-re 131.

általánosra 171.

sprotra 68.volt az ideiglenes listán, akit az utolsónak felvettek.

2016. márc. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elsővel nagyon nem értek egyet. Még a legjobb gimnáziumokba is be lehet kerülni erről a rangsorszámról, egyes években.

Melyik iskolába jelentkeztél? Milyen szakra?

2016. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, látom Kodolányi.

Akkor megkérdezem ismét: Melyik szak? :)


2 éve nyelvi előkészítőre 118., simára 248., sportra pedig 50. volt az utolsó bejutott.

Tavaly nyelvi előkészítőre 131., simára 171., sportra pedig 68. volt az utolsó bejutott.


Én azt mondom, bármelyik tagozatra van esélyed, szinte biztosan be fogsz jutni :) Kivéve ha sportra jelentkeztél, akkor kétesélyes vagy.

2016. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak ha bemutatod a felvételiztetővel a pózt.
2016. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SzuperCreeper válasza:
69.?? Úristen! Szerintem az xxx jobb…
2016. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!