Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem bekerülni?

Van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

Debreceni iskolákról van szó.

A Tóth Árpád Gimnázium 4évfolyamos biokém 32 fős osztályában az ideiglenesbe 102. vagyok.

Ugyanitt az 5évfolyamos nyelvi előkészítős bikém 17 fős osztályában az ideiglenesbe 70. vagyok.

A DE. Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziumba az orvosi-gyógyszerészeti tagozatra 17főt vesznek fel, én a 93.vagyok.

És a Fazekas Mihály Gimnáziumba pedig biokém tagozatra jelentkeztem 17főt vesznek fel, itt 81.vagyok.


Tudom, tudom, nem a legjobb eredmények csak az írásbelit szúrtam el, egyébként 4,7-es átlagú tanuló vagyok.

Van valami kicsi esélyem is?



2016. márc. 5. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A Fazekasba,Kossuthba nem hiszem,hogy felsznek.Talán a TÁG-BA Nyek biokémre
2016. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
9.-es vagyok a tágban 4 évfolyamos biokémen, előző évekre visszamenőleg és azok alapján, amit hallottam és tapasztaltam, a tágba nem fognak felvenni.. de a többi suliba azért szorítok:)
2016. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na kaptál már levelet?:)
2016. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!