Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ideiglenes rangsorban 56....

Ideiglenes rangsorban 56. helyen allok, van eselyem bejutni? Tobb lent

Figyelt kérdés
Pecsi Kereskedelmi Idegenforgalmi Es Vendeglatoipari Szakkozepiskola es Szakiskolajaban megjeloltem szakmunkaban a Szakacs szakmat,de 56.helyen allok az ideiglenes sorolasban. 26 főt vesznek fel osszesen es az atlagom 3,5. Van eselyem bejutni ? Elso helyen jeloltem meg.

2016. márc. 12. 11:43
 1/4 anonim válasza:
Van esélyed. Sokan kieshetnek még a sorból ha máshová jelentkeztek és máshova is szeretnének menni, én is ilyen helyzetben vagyok jelenleg :) 20főt vesznek fel 60. vagyok :)
2016. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Juuuj koszonom, nagyon ide szeretnek menni,es nagyon felek hogy nem vesznek fel. De neked sok szerencset ha felvesznek, remeljuk hogy engem is es teged is felvesznek😊
2016. márc. 12. 12:07
 3/4 anonim válasza:

Köszi, neked is sok sikert! :) Nem kell izgulni ezen :)

Szinte biztos hogy bekerülsz ;)

2016. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na mi van?

Megvan a végleges rangsor, bent vagy?

2016. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!