Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből csináljak prezentációt?

Miből csináljak prezentációt?

Figyelt kérdés

Infóra kéne. A tanár azt mondta hogy legyen valami köze hozzánk. Nyilván hobbi vagy ilyesmi. Arra gondoltam hogy ha nem lesz jobb ötletem csinálok egy filmről. De valami olyasmit szeretnék ami érdekes. A film csak akkor lesz ha addig nem találok jobbat. Szóval tudnátok segíteni?

14/L



2016. márc. 13. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Csinálj egy prezentációt az iszlám vallásról, mondd a tanárnak, hogy egyébként megtértél, és muszlim vagy :D


A siker garantált, az egész tanári kar tartani fog tőled :DDDD

2016. márc. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekunk is kellett csinalni, leirok par otletet, hatha valamelyik jonak tunik a szamodra:)

En olyat csinaltam, hogy az utolso nyaralasomon keszitett kepeket beleraktam, szovegnek irtam melle, hogy eppen akkor hol voltam, kivel, mit csinaltunk..

Egyik osztalytarsam a kedvenc filmjerol csinalt, leirta, hogy miert szereti, kik jatszanak benne, tenyeket is irt rola, elozetest tett bele.

A masik osztalytarsam a kedvenc egyutteserol irt, hasonlo szempontok alapjan mint aki a filmeset csinalta, kozos kepet is illesztett be a vegere.

A hobbi sem rossz otlet:)

2016. márc. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Nem kötekedésképpen, de hová fajult már a világ, hogy egy 14 éves gyereknek sincs semmi képzelőereje? Nem csak a kérdést kiíró tanuló, rengeteg hasonlóval tele van ez az oldal. Nagyon rossz irányba haladunk...
2016. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!