Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? nagyon rossz...

Mit tegyek? nagyon rossz vagyok matekbol. A szuleimnek nincsen turelmuk hozzam, nincs turelmuk elmagyarazni, felidegesitem oket.

Figyelt kérdés
matek dolgozatoknal halalra izgulom magam,gorcsol a hasam, hanyingerem is van....nem tudok mit tenni..... nem ertem...... elvileg nem vagyok diszkalkulias..... Legalabbis 3.-ban mikor elmentunk a nevtanba , azt mondtak,hogy nem....Mit tegyek? :( Elegem van ebbol az egeszbol....

#matematika #tanulási nehézség #számolás zavar #nehéz megértés #nehéz értelmezés matematikából
2016. márc. 14. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:
6.-os vagyok....
2016. márc. 14. 18:01
 2/4 anonim válasza:
100%

Figyelj.Én a földrajzzal vagyok így és és mindig is így voltam vele.Az ember nem lehet mindenben jó és mindig van egy dolog amihez egyáltalán nem ért.Semmi probléma nincs ezzel.Ha úgy állsz hozzá a matekhoz hogy akarod a jobb jegyet és látja rajtad a tanár akkor nem fogsz megbukni szerintem.

Ha tudok valamiben segíteni nyugodtan írj rám nem fogsz zavarni.A matekhoz még úgy ahogy értek.


De figyelj.. nem matematikából áll az élet nem szabad ennyire ráizgulnod nem lesz semmi ha mindig 2-3 leszel belőle.A normálisabb emberek nem fognak miatta leszólni.Az is lehet hogy egyébként a tanárotok hibája nem is a tiéd aztán majd kapsz egy jobb tanárt és jó lesz.De semmiképpen se hidd azt hogy a matek a világ közepe mert köze nincs ahoz.:)


Ne izgulj rá ennyire mert nem éri meg.Kérj segítséget próbálkozz nem baj ha nem fog menni.. de azért lássák rajtad hogy igenis nem azért nem megy mert leszarod hanem alapból nem igazán értessz hozzá.

2016. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm....<3 Ez egy nagyon jó bíztatás volt számomra.... :)
2016. márc. 14. 20:56
 4/4 anonim válasza:

#2 vagyok

Tényleg szólj hogyha tudok valamit segíteni szívesen segítek.

2016. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!