Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a kiserettsegi...

Szerintetek ez a kiserettsegi matekbol szabalyos?

Figyelt kérdés

En bevallom nagyon bena vagyok matekbol. Eszmeletlenul sz*r.

Minden masbol 5-os meg 4-es vagyok, de matekbol orulok ha 2-est tartom.

Most kiserettsegin a tanar ugy dontott, hogy megfelezi az erettsegit es 12 konnyu helyett 6-ot ad, + 2 nehezet.

Elkell erni ebbol a 20 pontot kulonben bukta.

Na de en ezt nem ertem. Ugye mindennek a felet csinaljuk. Ha ezt a 20 pontot megduplazom az mar 40 pont, ami erettsegin 3-as.

Na es O most kiserettsegin 20 pont alatt mar buktat.

De miert?!?

Ha elerem a 15 pontot akkor az duplazva mar 30 ami boven meg van kettes.

Amit el is ertem,multkor de beirta a karot mert nem volt meg a 20 pont.

Akkor most ez mi?

Miert irja be az egyest ha ez kettes szintu tudas mar?

Igazsagtalannak erzem picit


2016. márc. 17. 22:26
 1/6 A kérdező kommentje:

Most irom a javitot es ha nem erem el a 20 pontot akkor megint egyes, es akkor mar meg is buktathat!

Ergo nem megyek erettsegire

Bar felevkor 3-as voltam, de szerintem igy is meghuzhat...

2016. márc. 17. 22:28
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert varja el kiserettsegin a 3-ast.

En elesben biztos nem fogom 3-asra megirni.

Tenyleg, en orulok ha a kettes meglesz...

2016. márc. 17. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Én is bukdácsoltam matekból, de az érettségim négyes lett. Mert az nem olyan nehéz, mint amilyen dogákat irtunk.

Hogy jogos e, amit a tanár csinál...hát igen. A saját dolgozatainak olyan ponthatárokat szab, amilyet csak akar. Ezt amúgy azért csinálta, hogy rábírjon h felülteljesitsetek, tehát nem akarja h az érettségin rezegjen a léc. És hidd el, egyszer még hálás leszel ezért.

2016. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom..

Ha emiatt nem jutok el erettsegiig akkor mi ertelme volt ?

2016. márc. 17. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
a "kisérettségit" meg hívhatjuk csak simán egy dolgozatnak, lehet hogy menőbb kisérettséginek hívni, de a lényegen nem változtat. Egyetértek #3-assal.
2016. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "kisérettségi". Ez csak egy sima dolgozat. 8. év végén, meg 12-ben szokták ezzel azon hü..lyéket riogatni, akik beveszik. Sima dolgozatjegyet ér.
2016. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!