Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Meló-Diák vagy a Fürge Diák...

A Meló-Diák vagy a Fürge Diák a jobb diákmunka közvetítő? Melyiknél érdemesebb regisztrálni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Én tavaly a fürge diák által dolgoztam.

Az irodában figyelmesek és kedvesek voltak velem, amit nem értettem türelmesen elmondták mégegyszer. A kifizetéssel nem volt semmi probléma, időbe megjött a számlámra a pénz, nem volt semmi gond. És pont annyit kaptam, amennyit számoltam (tudtam az órabéremet és hogy mennyit dolgoztam összesen, így kiszámoltam, hogy kb. mennyit kell kapnom).


Viszont a munkáik olyanok voltak, hogy szinte mindenbe volt valami kizáró ok, pl. 18 éven felüliek, fiúk, vagy éjszaka is volt meló, ami nekem nem lehet, mert 16 vagyok. A neten is néztem, újságokba is keresgéltem, de semmi. Végül hatalmas szerencsével és nagy adag protekcióval sikerült árufeltöltőként dolgoznom egy hónapot.

Az mondjuk mindenképpen negatívum számomra, hogy miután bejelentkeztem soha meg nem kerestek, hogy lenne munka, mindig én jártam utána.


Viszont nem vontak le sokat a fizetésből, összesen 2000Ft-t, 1000Ft a regisztrációs díj, amit ha kilépek visszakapom és 500+500Ft a biztosítási díj (1 hónapot dolgoztam, de két naptári hónapban, így 2x500Ft-t kellett fizetnem).


A meló diákról nem tudok nyilatkozni, ott nem dolgoztam még, de tervezem, hogy most oda is bejelentkezem, hátha az jobb.

Mondjuk ez abszolút városfüggő, hogy hol melyik a jobb. Nagyban függ az ott dolgozók hozzáállásától is stb.

2012. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Gyusz válasza:

Tudom, nagyon régi kérdés, DE basszus,

1. hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni

2. legalább odaírnád melyik városban??? a pesti Meló-Diáknál pl. kb. 100 féle munkalehetőséget hirdetnek, de itt Debrecenben is van vagy 10 féle munka mindig, de Dunántúlon van olyan megyeszékhely, ahol meg most épp semmi nincs...Fürgénél szintén...

3. a ráérésedtől, életkorodtól stb. nagyon sok függ, ja meg hogy mit vállalsz!

2015. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Tudom, hogy nagyon régi kérdés, de hátha valaki rákeres, mint ahogy én tettem.

Én a Meló-diákról tudok nyilatkozni. Találtam egy állás hirdetést ami érdekelt, így felhívtam a tel számot. Felvette egy hölgy és közölte, hogy ő meló diákos közvetítő, segít bekerülni erre a munkára, csak menjek regisztrálják stb. Elmentem mindenhova ahova kellett, tüdőszűrés, orvos, csinaltattam számla számot és a többi. Bementem az irodába, hát az ami ott fogadott... Három fiatal lány ült a pultnál akik megcsinálták a regisztrációmat, de ilyen életképtelen emberekkel még nem találkoztam. Olyan motyogva beszéltek, nem lehetett érteni, gorombák voltak és el is rontották a papírokat, így a végén előről kellett kezdeni mindent. Nagy nehezen sikerült, befizettem az összeget is és odamentem ahhoz a nőhöz akivel telefonáltam. Egyáltalán nem volt már olyan készséges mint telefonban, mondta, hogy majd lesz egy próba nap és majd keresni fog ezügyben. Teltek a napok és nem keresett, írtam neki erre olyanokat közölt, hogy hát nem szólnak neki vissza, nem tudja mikor lesz pontosan esedékes, nem tudja megmondani. (mikor úgy hívott oda, hogy kb már enyém az állás) Aztán érkezett egy telefon, egy kollegától, hogy van egy másik munka, de olyan, amit egyáltalán nem szerettem volna dolgozni, gyárban csomagolni. Írok ismét az én kozvetitőmnek, hogy most mi legyen, erre mondja hogy vállaljam el és majd ha lesz a másik helyen amit szerettem volna munka, akkor majd szól. (Na persze!!) azóta írtam, hívtam, nem reagál. Addig nagyon kedvesek voltak még befizettem a pénzt, aztán pedig kb azt érzem, hogy én vagyok a nyűg. Az én tanácsom, hogy ha munkát akarsz, akkor keresd fel személyesen a munkáltatót, mert ezek nem hogy segítenének, hanem akadályozzák azt, hogy kapcsolatba léphess az álláshírdetővel.

2018. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!