Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki olvasta már a Zabhegyezőt?

Ki olvasta már a Zabhegyezőt?

Figyelt kérdés
Hány oldal? kinek hogy tetszett?

2016. márc. 23. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Az, hogy hány oldal, függ a kiadástól. ( betűméret, oldalnagyság...)

Én kamaszként olvastam, nem tetszett. Talán csak éretlen voltam hozzá. ( Mondjuk akkor olvastam az Imigyen szólt Zarathusztra-t, több Vonnegut könyvet, a Mesterségem a halált... - és azok tetszettek, értettem is őket.)

2016. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó könyv, tetszett. Nem hosszú, úgy emlékszem.
2016. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon nem tetszett, mikor általános iskolában olvastam, most gimisként láttam színdarabban és úgy untam. Amúgy szerencsére nem hosszú könyv.
2016. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó könyv. Én 18 évesen olvastam, de nem is baj, hogy nem előbb, mert akkor biztosan nem tetszett volna. Valamennyire érettnek kell lenni hozzá, hogy teljesen megértsd és felfogd. Szerintem érdemes elolvasni.
2016. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem hosszú, de így is fárasztó.
2016. márc. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Zseniális könyv! Nem hosszú, nagyon élvezhető! Kicsit az átlagtól eltérően kell gondolkodni az olvasása közben, hogy megértsük a könyvet.
2020. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!