Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lakcímbejelentő lap kitöltésén...

Lakcímbejelentő lap kitöltésénél segítség?

Figyelt kérdés
Szóval tartózkodási helyet szeretnék bejelenteni (létesíteni). És vannak olyan kitöltési mezők, hogy eddigi lakcíme és új lakcíme. Ezekkel akkor mit kell csinálnom, mert a leírás alapján nem egyértelmű számomra, lehet én vagyok csak hülye hozzá. Úgy jött le nekem, hogy az eddigi lakcímet nem kell kitölteni, de az új lakcímet meg igen. De mivel csak egy ilyen lapom van, nem szeretném elcseszni a kitöltését, szóval aki ért hozzá, az segítsen, hogyan van ez. Köszi!

2016. márc. 30. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor kérted a papírt akkor szóltál, hogy tartózkodási helyet jelentenél be?
2016. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs előttem ilyen lap, de nem értem, miből gondolod, hogy az eddigi lakcímet nem kell kitölteni. Ha ott a kérdés, akkor mért ne kéne?
2016. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első:szóltam, hogy ideiglenes tartózkodási helyet akarok bejelenteni, és ezt adták.


Második: az útmutatóban írja, hogy nem minden esetben kell mindent kitölteni, de olyan furán írja, hogy mit mikor nem kell.

2016. márc. 30. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!