Mit nézzek még át?

Figyelt kérdés

Már csak egy hónap van érettségiig, de a törihez még nem igazán kezdtem hozzá :/

Az írásbeli MÁSODIK részéhez mit nézzek át?

mármint: középkor? , honfoglalás? bethleni konsz.? stb.

köszi :)



2016. ápr. 1. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én előző évi érettségiket csináltam, de vagy 10 dbot. Amik abba előjöttek témák és nem voltak meg, azokat átolvastam. 87% lett ami a gyér töri tudasommal szép :D meg ami fontos, az az hogy használd sokat az atlaszt, hogy tud mi hol van meg egyáltalán mit érdemes majd keresni amikor élesben megy és nincs sok idő
2016. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kb mindent,mivel bármi jöhet :/

Mondjuk ha biztosra akarsz menni,akkor a jelentősebb témákatat nézd át jobban, mert általában nagyobb eséllyel teszik be őket.. pl a magyar középkorból valami szerintem tuti lesz ;)

De inkább ne hazárdírozz,van még idő :)

2016. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm a válaszokat :)

remélem élesben jól fog menni

viszont az atlasszal még barátkozom :/

2016. ápr. 1. 22:01
 4/5 anonim válasza:
Szia, nekem van egy diasorozatom, amin rajta vannak, hogy miket érdemes átnézni az érettségi előtt! Ha gondolod, írj privit és átküldöm e-mailben! :)
2016. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. ápr. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!