Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy fog eszembe jutni a tori...

Hogy fog eszembe jutni a tori erettsegin?

Figyelt kérdés

20 tetel es mindegyik kb 5-6 oldalas.

Tehat 120 oldal kb, es ez csak a tori.

Hogy fog ez eszembe jutni ha kihuzom a tetelt szobelin?!

Arra gondoltam hogy mindegyik tetelbol kiirok kb 10 szot amit bemagolok hogy beugorjon minden.

Ez jo modszer lehet?


2016. ápr. 2. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
egyesével tanuld meg a tételeket.. aztán teszteld magad. mondd fel ismerősöknek,családtagoknak. de gondolom suliban is ezeket tanuljátok,feleltek belőle.
2016. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hat en amibol feleltunk mar reg elfelejtettem...

Minden honapban 5 tetelt mondtunk fel. Most hetfon mondjuk az utolso 5-ot dehat az elsokre mar kb nem is emlekszem..

Ujra kene tanulni.

Szoval ez nem egy jo modszer hogy magoljam be az osszeset....

2016. ápr. 2. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne magold be, akkor persze, hogy elfelejted. Tanuld meg rendesen, értelmezd, gondold végig. Kulcsszavakat kiírhatsz, persze, ez jó ötlet, de magolással rosszul fogsz járni.

Akarsz egyetemre menni? Ahhoz képest ez a 120 oldal semmi sem lesz, szóval meg kell egyződnöd.

2016. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen szeretnek.

Tudom tudom

Csak ellazsaztam ezt a par evet es most razodtam igazabol bele ebben a fel evben.

2016. ápr. 2. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Menni fg, hidd el. A lényeg az, hogy tényleg értsdis, amiről beszélni fogsz.

Amúgy az atlasz nagy segítség, nézegesd tanulás közben is, hidd el, hogy sok minden be fog urani majd abban a negyed órában, amíg felkészülsz.

2016. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HaEv ***** válasza:

Szerintem a szóbeli könnyebb,mint az írásbeli, hiszen a kérdésekre fel tudsz készülni.

Számomra viszont az a kérdés, hogy az írásbelit hogy akarod megírni, ha nem érted, csak magolsz...

Hidd el, értened kell az összefüggéseket - ha magyarból is tudsz kapcsolódó dolgokat, az még jobb. Élményeket kapcsolj az információhoz és könnyebben eszedbe jut. Olvasmányélményeket pl.

2016. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!