Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan/milyen szóval jellemezn...

Ameoland kérdése:

Hogyan/milyen szóval jellemeznéd a tantárgyaidat?

Figyelt kérdés
Egy kis felmérést szeretnék végezni, hogy ki hogy éli/élte meg, és milyen szavakkal tudná jellemezni az általános és középiskolás tantárgyait? :)

2016. ápr. 4. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

magyar - elkedvetlenítő (a kötelezők szinte kivétel nélkül borzalmasak voltak, és az elemzéseknek semmi értelmük sem volt)

matek - agytorna (a mindennapi életben az 1%-át sem használom, de fejlesztette a gondolkodást, és rengeteget gyakoroltam)

töri - izgalmas (hihetetlen jók voltak a tanárok)

földrajz - könnyed (szinte azelőtt tudtam az anyagot, hogy elmondták volna:))

biológia - unalmas (utólag jöttem rá, hogy a tárgy maga érdekes, csak hát a tanárok...)

kémia - pepecselés (jó értelemben, aprólékos feladatokkal volt tele)

fizika - matek (a tanár szerint aki a számolást tudja, az az elméletet is. Nagy szerencse volt, hogy így gondolta, különben sosem lettem volna 5-ös belőle:))

angol - szürkeség (mindegyik tanárom felejthető volt, de a nyelvet megtanultam)

német - kocka (a tanár fantasztikus, a nyelv borzalmas)

rajz - tehetetlenség (elég csodabogár tanárok voltak, nem voltak az órák kb. nem szóltak semmiről)

ének - nevetés (kellemesen töltöttük az időt:))

tesi - jókedély (a tanár eg csoda volt:))

2016. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez azért tanártól is függ, hogy az ember hogy éli meg

a tantárgyakat

2016. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyar-izgalas (nagyon szeretem)

Matek-logikus (ezt is szeretem)

Tori-fantasztikus (kedvenc tantargyam)

Foldrajz-remiszto (a tanartol felek de a tanulni valo befogadhato , konnyu)

Fizika-ertelmetlen (otos vagyok belole de csak magolas altal)

Kemia-befogadhato (a tanar viszonylag jol megtanitja)

Angol- teljes soteteseg ( ugy vagyok otos angolbol, pedig mar 8 eve tanulom, h konkretan semmit nem tudok es a tanar is nagyon bena...borzaszto)

2016. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!