Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hülyeség otthagyni a fősulit,...

Hülyeség otthagyni a fősulit, ha már csak egy évem van hátra, de azt gondolom, hogy soha nem szeretnék azzal foglalkozni, amit tanulok?

Figyelt kérdés
Tudom,akkor nem kellett volna ezt választanom,de nem volt semmilyen ötletem. Mostanra rájöttem,hogy a művészetek érdekelnek,de abból félő,hogy nem fogok megélni...
2016. ápr. 7. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagy hülyeség lenne otthagyni !!

Ezt az 1 évet húzd ki valahogy .

2016. ápr. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Államilag támogatott képzésen vagy? Akkor inkább húzd ki azt az 1 évet, különben keményen behajtják rajtad a képzés díját.
2016. ápr. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Végezd el, után még mindig tanulhatsz mást.
2016. ápr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Milyen szakra jársz?Mi érdekel a művészeten belül?Végezd el azt az egy évet,a művészet meg legyen a hobbid,főleg ha hasznot is hoz a konyhára!Szerintem őrült nagy hülyeséget csinálnál,úgyhogy plíííz,ne hagyd ott!
2016. ápr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, már csak általánosságban azért is, mert nem lehet előre tudni, mit hoz az élet. És az iskolai papírokra mindig szükség van. Hány olyan ember van, aki nem azzal foglalkozik, amit elsőnek tanult ! Én annak idején elektroműszerész szakmát tanultam, majd utána egy egészen más felsőfokú iskolát végeztem. A felsőfokú végzettségemnek sem pontosan megfelelő területen dolgoztam, de az elektroműszerész (műszaki jellegű) szakmai ismereteim legalább annyit segítettek az életen. Egyébként meg igazán operaénekes szerettem volna lenni.
2016. ápr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Ha már csak 1 év van vissza, akkor semmiképp ne hagyd ott!

Ha bárhol alkalmazottként fogsz dolgozni, plusz pénzt jelent majd, h van vmiből egy diplomád.

2016. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok biztató választ,aranyosak vagytok! :)

Pedagógus végzettséget ad ez,amit most tanulok. Hát,remélem,hogy tényleg hasznát vehetem még egyszer a papírnak,mert ezen a területen majdnem biztos,hogy nem szeretnék dolgozni. De az is igaz,hogy tényleg nem lehet tudni,mit hoz az élet...

2016. ápr. 7. 11:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Ohh, az oktatói képesítés sok helyen számíthat pluszpontnak.
2016. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Milyen pedagógus végzettséget ad?

Mindenképpen húzd ki azt az egy évet!

2016. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi,hogy írtatok!

Mondjuk,ez csak bölcsődei gondozónő végzettséget ad.... Csak nem régóta számít pedagógus végzettségnek,kb. 1 éve,ha jól tudom.

Azért ez mégsem olyan,mint egy tanító diploma... Eléggé korlátozottak a lehetőségek vele,szerintem. Tényleg csak abban bízhatok,hogy felsőfokú végzettség és ez számít majd pár állásnál.

2016. ápr. 7. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!