Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » " Tájékoztatom, hogy Önt a...

Rionen kérdése:

" Tájékoztatom, hogy Önt a (z) XY Megyei Kormányhivatal Vizsgabizottsága vizsgabizottságba osztottuk be. " Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Pótló érettségit szeretnék letenni ebben az évben. Megkaptam az értesítő dokumentumot, hogy mikor és hol lesz megrendezve a dolog. Viszont ebben a levélben volt egy mondat amit nem értek. Bemásoltam az egész mondatot, csak a megyét hagytam ki, mert nem akarok megbántani senkit, de én nem értem mit jelenthet. Nekem ez a mondat azt jelenti, hogy én mint leendő érettségiző valamilyen vizsgabizottságba lettem beosztva? Vagy a vizsgabizottság felügyelete alá? Még jó, hogy nem magyarból akarok érettségizni.

Szóval ha valaki beszél közigazgatásiul, vagy hivataliul és lefordítaná nekem...



2016. ápr. 14. 21:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igaz.
2016. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ja emelt, de nincsen az az emlegetett vastagbetűs rész.Szóval akkor a szóbeli eredményét is közel két hétre tudom meg?

Anno a szóbeli utáni napon már megkaptam az értettségim.. Még szivatnak is..

2016. ápr. 16. 19:02
 13/18 anonim ***** válasza:
Az középszint volt. Nem "szívatnak", így működik a rendszer.
2016. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Akkor is volt emeltem a tantárgyak közül.

Szóval a tisztázás végett, lesz egy írásbelim, aztán egy írásbeli megtekintése.

Lesz egy szóbelim aztán rá majdnem két hétre egy eredmény hirdetésem. A főnököm imádni fogja:D

De minek van tájékoztató értekezlet meg záróértekezlet (mire aztán tuti nem megyek el, minek változtatni már nem változtat semmit), minek ezzel megbonyolítani?

2016. ápr. 17. 09:49
 15/18 anonim ***** válasza:
Amúgy miből érettségizel?
2016. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Fizikából:D
2016. ápr. 17. 11:21
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az király.:Đ
2016. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem bonyolítás, ez így működik. AZ érettséginek megvan a maga rendszere, amit nem muszáj mindenkinek mélységében megértenie, mert nem éri meg a ráfordított időt, de attól az még egy rendszer. Aki elmegy külön egy emelt érettségit tenni, az kimazsoláz valamit a kínálatból, de ettől még nem fognak egy másik, külön rendszert felépíteni a kedvéért. Ne feledjétek, hogy az érettségi alapvetően egy középiskolai záróvizsga, amit a végzősöknek találtak ki, és így is működött több mint 150 évig. 2005 óta vannak benne plusz lehetőségek, amik rugalmasabbá teszik, de akkor is ez a ráadás, és nem a normális érettségi, amihez a szabályokat igazítják.
2016. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!