Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért utáljuk ennyire az iskolát?

Miért utáljuk ennyire az iskolát?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 17:51
 1/8 anonim válasza:
Mert kötelező.Ha dolgozni mész akkor meg azt fogod utálni.
2016. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. Szerintem azért, mert nem diákközpontú. Tanulni jó dolog. Ha valami ezt elrontja, az nem a kötelezősége miatt rontja el, hanem azért, mert aki közvetíti a tudást, aki segít tanulni az nem jól csinálja a dolgát. (Hogy felsőbb utasításra, az most részletkérdés).
2016. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha utálod a munkád, akkor nem azt csinálod, amit kellene. Az emberek nagy része elfogadja, hogy egész életében gürizik, és nem is keresi azt, amit igazán szívből csinál, mert elhisszük, hogy az élet nehéz, az élet kemény és csak szenvedve lehet végignyögni. De ez nem igaz. A tanulás lehet vidám dolog, élvezetes, a munka pedig olyan örömteli, hogy úgy pattansz ki reggel az ágyból, hogy mehess dolgozni. Csak őszinteség, önismeret, bátorság és kitartás kell hozzá. De kifogásból és sírásból több van. Ez igaz.
2016. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mert hülyék és lusták vagytok.
2016. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én szeretem a haverok miatt meg a tanulás kell
2016. ápr. 15. 20:58
 6/8 anonim válasza:

Az másabb.

De akkor miért kérdezted úgy, mintha igaz lenne rád?

2016. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Én is utáltam tanulni, aztán rájöttem, mit szeretnék csinálni, és azokra az órákra kifejezetten szeretek bejárni. Persze amit nem szeretek és kötelező, azokat még mindig utálom :D És a társaságot is, de legalább tanulni szeretek.
2016. ápr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért mert fogalmazást kellett írni erről és gondoltam merítek egy kis ötletet
2016. ápr. 16. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!