Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egységes a gyakorlati informat...

Egységes a gyakorlati informatika érettségi minden középiskolában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én még 2004ben érettségiztem infóból de felsőoktatásba vágom a fejszémet ezért csiszolnom kell az érettségin. Így jutottam arra, hogy újra érettségizek informatikából. A kérdésem az lenne, hogy a májusban esedékes gyakorlati informatikai érettségiben szereplő kérdések/feladatok ugyanúgy központilag egységesek mint mondjuk a matematika, irodalom, történelem stb. tételek? Vagy az informatika esetében az adott iskola állítja össze a feladatsort?


Tisztelettel kérlek benneteket, hogy csak olyan válaszoljon aki teljes bizonyossággal tudja a helyes választ. Például aki tavaly vagy tavaly előtt érettségizett esetleg mint tanár van rálátása a témakörre.


Köszönöm válaszaitokat előre is!



2016. ápr. 24. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanaz mindenhol, mivel az írásbeli vizsgát helyettesíti. A [link] oldalon megtalálod a korábbi évek feladatsorait.
2016. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
KÉt feladatsor van, de az egyiket csak azok kapják, akik kétnyelvű vagy nemzetiségi iskolába járnak. Különben teljesen egységes.
2016. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Maga a feladatlap minden egyes iskolában egységes, a körülmények már nem feltétlenül. :D Van, ahol még mindig 2003-as Office-al kell végigszenvedni a középszintet.
2016. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekelnek a válaszok is?
2016. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki ugyan azt írja.

És előző válaszoló: én úgy tudom, vagyis a mi sulinkban úgy van hogy te mondod meg hogy hanyas oprendszerrel es office-szal akarsz dolgozni és természetesen prog nyelven írni

Bár én majd csak jövőre fogok emeltezni infobol de azért van egy "kis" rálátásom a dolgokra

2016. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rossz a rálátásod, mert emelt szinten központi vizsgahelyek vannak, központi szoftverlistával. És olyan sok választásod ott sincs, jövőre már csak az OFfice 2013-ból választhatsz, ha Windowson akarsz érettségizni. A többiből választhatsz, és aszerint osztanak be egy vizsgahelyre. Ez nem függ attól, hogy melyik iskolába jársz.


Ellenben középszinten pont az van, amit az előtted szóló írt.

2016. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!