Elmenjek szerenádozni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek.

Nagyon sokan mennek, de én ugy vagyok vele,hogy inni nem igazán akarok érettségi előtt 3 nappal, meg elpazarolt időnek érzem,és bűntudatom lenne. Ez biztos.

Egész nap nem leszek itthon, mert holnap délelőtt ballagási próba, délután szerenád.

3 tárgyból, de minimum 2-ből kell 5-ös érettségi és annyira bűntudatom lenne ha elmennék..

Viszont kihagyni sem szeretném mert mindenki ott lesz meg tanárok is..:)

Mit csináljak?

19/L


2016. ápr. 27. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem vagy hajlandó ennyit megtenni, mert nem érzel hálát a tanárok iránt, akkor ne tedd. Egyébként nem tudom, miért kellene inni.
2016. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha visszapörgethetném az időt, én nem mennék! A tanárok közül volt, aki legalább lekiabált pár kedves szót nekünk, de volt, aki végig hallgatta és becsukta az ablakot. MAjdnem mindenki ott volt az osztályból, de a 20 év alatt sosem került még csak említésre sem az az este..... Elcsesztem a délutánom. Ez az igazság!
2016. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hmm ez azért durva :O

Hát minket szeretettel fogadnak azt tudom :)

Elvileg süt is nekünk valamelyik tanár :)

Csak az hogy lenne mit tanulni még pl töriből is van hátra 5 tétel (esszé miatt) és azt pont megtudnám tanulni. Nem tudom

2016. ápr. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!