Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz emelt szintű...

Mennyire nehéz emelt szintű történelem érettségin elérni legalább 50%-ot?

Figyelt kérdés
Nagyon félek tőle, mindig is 5-ös voltam történelemből, de úgy érzem ide kevés leszek, (legalábbis az írásbelire) mert nagyjából 1,5 hónapja tudtam rendesen, intenzíven elkezdeni felkészülni, mert előtte elég sokat kellett tanulni a több tárgyra is, hogy rendbe legyenek az év végi jegyeim is. Alapjáraton mindenről tudok valamennyit beszélni, de sok évszám és név nem jut az eszembe néha, meg keverek pár dolgot, már hetek óta fáj a fejem emiatt, konkrétan teljesen besokalltam, nem tudok oda figyelni semmire, alig tudok megjegyezni dolgokat, fáj a fejem, ingerlékeny vagyok. :( A lényeg az lenne, hogy legalább (ez ha jól tudom 45 pont) annyi pontot összeszedjek, hogy az 50+ pontot megkapjam, mert ha nem akkor idén esélytelen a továbbtanulásom. A többi érettségitől nem is félek, csak ettől. :( Ha elrontanám és nem vesznek fel sehova lehet újrapróbálkozni egy év múlva?
2016. máj. 1. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 65%ot értem el úgy, hogy összesen kb. 5 percet készültem az egészre: matek érettségi után elmentem szrni, kezemben a töri könyvvel, és elolvastam az ókori rómát.

Szóbelire meg egyszer elolvastam egy kidolgozást.

Szval ha te ennyit készültél még jobb is lehet bőven.

Jah mindezt úgy, hogy egy szr szakkozepbe jártam, töri faktunk nem volt, a harmadikos töri anyagot negyedik évfolyam áprilisában fejeztük be. . .

2016. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az utolsó napokban sokat tanultam, de szerintem simán meg lehet csinálni az 50%-ot, szerintem főleg az esszéknél lehet sok pontot elérni, hálás témák szoktak lenni. :)
2016. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csütörtökön megtudod :)

Felesleges már izgulni, ha nem is jön össze teszel javítót majd ;)

2016. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!