Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar érettségi - szövegalkot...

Magyar érettségi - szövegalkotás - pontlevonás?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most érettségiztem magyarból, viszont van egy kis probléma.

Ha a szövegalkotás részben az 500-1500 szó helyett csak 350-et teljesítettem (kb 2oldal) az milyen levonásokat vonhat maga után?

Sok helyen utánanéztem már, mindenhol mást írnak. Volt ahol írták a dolgozat egyenesen értékelhetetlen, ha nincs meg a megfelelő szómennyiség!

Bízom benne, hogy azért nem ilyen súlyos a helyzet..

Segítségeiteket előre is köszönöm!

A sorstársaknak pedig kitartást a hét hátralévő részében! :)



2016. máj. 2. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg előző évek jelkulcsait, ott mindent megtalálsz.
2016. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
javítókulcsait*
2016. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak nem tűnik túl rövidnek, és nem hiányoznak belőle a (leg)fontosabb elemek, nem lesz különösebb gond. A kutya nem fogja számlálgatni a szavaidat. Ez inkább egy indexszám, amit az angolszász vizsgából vettek át, ha jól tudom. A lényeg, hogy mostanában jött be. Valószínűleg max pontot nem fogsz kapni, mivel kevés szóba nem lehet mimdenz belefoglalni a megfelelő minőségben.
2016. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
talán ha kevesebbet kockultál volna a facebookon és pendrive helyett inkább könyveket használtál volna, akkor lenne szókincsed és gógyid
2016. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!