Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek erettsegi szobeli?

Matek erettsegi szobeli?

Figyelt kérdés
Olyan kerdesem lenne, hogy a mostani matek erettsegit ugy erzem elrontottam. Nagyon izgultam es leblokkoltam. Amugy 4-5 voltam matekbol mindig. Nagyon szegyenlem magam, ne is irjatok, hogy gaz :(( lehet szobeli lesz belolle. De nekem nem kell a 2-es szeretnek menni oktoberben ujra marek erettsegit tenni . Nyaron tobbet tanulok ra. Nem tudja valami esetleg, hogy mukodik ez az egesz. Ne mennyek szobelire be? Vagy hogy?
2016. máj. 3. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Először várd meg míg a tanár kijavítja a dolgozatod,

hátha meglesz mégis a huszonöt százalék, ha meg mégsem lenne meg, akkor menj el szóbelire, hogy legalább valahogy a kettes meglegyen mert különben nem kapsz érettségi bizit (ugye legalább öt tantárgyból kell sikeres érettségi hogy megkaphasd)

2016. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem :) úgy lesz.
2016. máj. 3. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is..
2016. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
átérzem a helyzetet
2016. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. úgy érzem, hogy még 12 pontom sincs
2016. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is :(( pedig sokat készültem rá... és ti, hogy tervezitek? Októberben mentek egy újra vagy jövő májusba neki futtok? Nekem felvételihez kéne, hogy jóra sikerüljön és nem szeretném feladni :/ csak nem tudom most októberben vagy jövő májusban csináljam újra. Szerintetek?
2016. máj. 4. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Én jövő májusban, remélem a szóbeli azért meglesz..leblokkoltam a stressztől iszonyatosan, most év végén pedig négyesre zártak le.:)
2016. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jo lenne ha a szobeli osszejonne..
2016. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, van akinek mégis jobb lett mint várta?

Akinek nem kell szóbelizni?

2016. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!