Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Részpontokat hogyan adják?

Részpontokat hogyan adják?

Figyelt kérdés

A matek érettségiben a nagy feladatoknál mikre adhatnak részpontokat? (képlet?;ábra?;adat kigyűjtés?..?) Ennyi jut eszembe. De nekem a matek tanárom azt is mondta,hogy képletre már nem adnak pontot.

Azért fontos ,mert a megoldókulcs szerint pár pont kellene a 4-eshez :/

A matekban is lehet szubjektíven pontozni,mint a magyarban? (azaz kicsit el lehet térni a megoldókulcstól? )


köszönöm :)



2016. máj. 3. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A megoldókulcs csak holnap jelenik meg. Szubjektív pontozás nincs... Amúgy egy részeredmény például pontot ér. A gyertyás feladatban ha kiszámolod valaminek a térfogatát helyesen, de a végeredmény rossz, akkor jár pont a jó részeredményért.
2016. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

persze ezt saját magamnak számoltam ki

egy szaktanárnak megint más jön ki ,mert tudja mire adhat még pontot

de én például nem tudom,hogy mit láthat még benne :$

2016. máj. 3. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
főként részben
2016. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy tegnap még nem volt kint, de most kiteszem: Pontozási útmutató:


[link]

2016. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. máj. 4. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!