Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Fazekas...

Mi a véleményetek a Fazekas Mihály Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 19:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én eléggé meg vagyok elégedve a nyelvoktatással, bár gimis szinten nekem még csak az angollal van tapasztalatom, de 2 évnyi nyelvtanulás után simán könyveket olvasok el és nem sokkal járok előrébb, mint amit tanulunk órán és ráadásul ez a "kezdő" angol. Viszont amennyire hallottam a középfok mindenkinek megvan, és az angol felső is simán meglesz
2016. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Bogi11 ***** válasza:
Ez jó hír. :) A második idegen nyelvvről is tudnál írni?
2016. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én franciát tanulok, és mindkét tanárt megfelelőnek tartom.


A fazekas erős suli, de nem az teszi, hogy mindenkit nyomnak. Nincsen tele zsenikkel, de van jó pár. Ha egy diák motivált eléggé egy témában, és kész versenyezni, akkor megkapja a megfelelő támogatást.

2020. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!