Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is az angol a...

Szerintetek is az angol a legkönnyűbb az érettségis tantárgyak közül?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem, szerintem a matek a legkönnyebb
2016. máj. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg a történelem a legkönnyebb.

Kinek mi. Én pl: Az angol nyelvvel kínlódom.

2016. máj. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi, egyénfüggő. Másrészt oktatásfüggő. Aki mondjuk nem angolt tanult, annak valószínűleg nem az a legkönnyebb...

Akinek x tárgyból rossz, de y tárgyból kiváló tanára volt, nyílván neki y-ból könnyebb dolga van.

2016. máj. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Az angolt előrehozottan csináltam, szóval ja. De a többi se egy nagy eresztés.
2016. máj. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Messze a legkönnyEbb,de ez igaz szinte az összes idegen nyelvre..ez tényleg csak gyakorlás kérdése,gyakorolni pedig a nyelveket a legkönnyebb :)
2016. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
igen
2016. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Másodikkal, harmadikkal egyetértek. Szerintem a matek és az angol a legnehezebb. Hogy miért? Mert rossz tanáraim voltak és nem is szeretem ezeket a tantárgyakat. Szerintem a töri, magyar a könnyű. Lehet valakinek meg pont fordítva. Szerintem bunkóság bármelyiket is lekönnyűzni, mert minden ember más. Pl. én ma az angolban a listening részből egy kanyit nem értettem, örülök ha a fele jó. A tavalyi listeninget megcsináltam, és két hibám lett benne össz-vissz. Ez nagyon sok mindentől függ. :/
2016. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg a magyar a legkönnyebb. Ez áll hozzám legközelebb, ez èrdekel legjobban. Ezután jön a nèmet ès a töri.

Az angol sem nehèz, de szerintem s többi könnyebb, hiába van nyelvvizsgám ès èrettsègim is belőle. Emberfüggő :)

2016. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

4 éven keresztül dicséretes 5-ös voltam angolból. 0 perc tanulás nélkül írtam ötös témazárókat.


Érettségi előtt 1 hónappal vettük csak az érettségi feladatokat. Én persze ellógtam, mert úgy gondoltam, hogy tökéletesen tudni fogom.


19%-ot értem el írásbelin, ami nem volt elég a ketteshez...


Matekból kb általános iskola 5. osztály óta bukdácsoltam. Hülye voltam/vagyok hozzá, ez van.


A matek érettségin elértem azt a határt írásbelin, hogy mehessek szóbelizni a 25%-ért.

Olyat alakítottam matek szóbelin, hogy végül 36% lett, az angolom szóbelivel együtt pedig 32%.

Az angol tanárom elmondása szerint zokogott az írásbelim javításánál...

Persze ugrott az egyetem...

Jövőre megpróbálom javítani, de mostmár tényleg felkészülten. ;)

2016. máj. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oszt' milyen egyetemre szeretnél jelentkezni? Elég lesz a fősuli is, még sok is...
2016. máj. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!