Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin angol level?

Érettségin angol level?

Figyelt kérdés
Sok pontot vonnak le, ha joval több szot irtam a megadottnal?kb 1 oldalt irtam nem szamoltam megaszavakat,de 120 nal több.

2016. máj. 5. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Meg van adva, hogy mennyi kell, pont ezért. Azt hiszem, talán max 10 szóval lehet több..
2016. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
10 százalékkal lehet eltérni a megadott számú szótól, és egy kicsit az értékelő tanár jóindulatán is múlik, ha ezt éppen csak túllépted, (egy rutinos értékelőtanár ilyen határokon belül már rénézésre is meg tudja saccolni, hogy kb annyi lehet,) de ha látványosan több, vagy kevesebb, az baj.
2016. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Pld a megadott 120 szó esetén "hivatalosan" max 132 szó lehetne, ekkora eltérésbe bele kell férjen, hogy az utolsó gondolatodat még egy épkézláb mondattal mindenképpen le bírd zárni. Ha mégis 135 szó lett, nem feltétlenül köt bele, egyenként megszámolnia csak akkor kell, ha konkrét számmal kell alátámasztania, miért is vont le pontot. De 150-160 szó fölött már nem sikkadhat el szó nélkül, mert azt már a bizottsági elnök is kiszúrja, még akkor is ha nem tud angolul.
2016. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Sem egyik, sem másik, és most már sem harmadik válasz nem helyes. Nem lett volna egyszerűbb elolvasni a hivatalos javítási útmutatót? A 2. és a 3. válasz között nekem volt erre időm. 50%-os szótöbblet felett kell 1 azaz egy pontot levonni!
2016. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tíz százalék megengedett terjedelem-túllépés nyelvvizsgán szokott lenni (nem érettségin)
2016. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!