Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol érettséginél (közép)...

Angol érettséginél (közép) hogy van a javítás? Feladatpont vagy vizsgapont alapján kell százalékot számolni?

Figyelt kérdés
Mert ha a vizsgaponttal számolom akkor olyan plusz 3-4 %-al több jön ki.

2016. máj. 5. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A vizsgapontok alapján.
2016. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mesélj, hogy jön ki több? Ez érdekes.
2016. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát,mert több a vizsgapont, mint a feladatpont, gondolom amivel +lehetőség volt megadva és ha azt nem írtad be, nem ? a 0)-as mintaválaszokat gondolom nem számítják bele.

Aztán ha a helytelen válaszokat nem írtad be akkor az kb 3*3 pont.

és pl. 45/90->az 50%

54/99-> már 54%

2016. máj. 5. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:

He? Ha nem válaszoltál, attól még a nevezőbe beleszámítják a pontokat...


Vagy nagyon nem értem mit akarsz kérdezni.

2016. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem értem, hogy jönnek ki neked ezek a számok. Mi az a 99? Honnan jött? Gyanítom, hogy csak a számtannal van problémád. Az arány mindenképpen arány.
2016. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te aztán baromian mindenhez értesz, te önbizalomtól szétrepedő 80%-os, de speciel az angol vizsga pontozásához nem. Úgyhogy mielőtt hülyére veszed a kérdezőt, talán ismerkedj meg a javítási útmutatóval és úgy gyere majd az arányaiddal.

Kérdező: vizsgapont. Ha a feladatpont számítana, akkor nem lenne átszámítási táblázat.

2016. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, tévedtem.
2016. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!