Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak a 2016 földraj...

Hogyan tanuljak a 2016 földrajz érettségire? Ha korábbi érettségi feladatokból tanulok elérhetek legalább egy kettest?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés csak most merül fel, akkor már édes mindegy. Esetleg az ima még segíthet.
2016. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvasd át figyelmesen a 9.-es és a 10.-es könyvet, hátha ragad rád valami, tanuld meg topográfiát abból összejöhet a 2es.
2016. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincsen 9-10 edikes könyvem nem nappalira járok és nem is vagyok tizenéves vagy huszonéves már .
2016. máj. 7. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is:

Földrajz atlasszal + kevés alaptudással 60-70% is meglehet! Csak a gazdaság-témakör lehet kihívás.


Másodszor is:

Nem kötelező természettudományos tantárgyat választani, nem tudom miért választottad... Ha pedig továbbtanuláshoz kell, 25% -> 25pont bocsi, de nem hiszem, hogy kettessel felvételt nyersz.

2016. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok főiskolára járni ahogy írtam nem vagyok tanköteles már vagyis már a harmincas éveimben járok és nem volt más választás a földrajzon kívül mert csak ezt lehetett választani . Szóval nem tanulok tovább sem szakmai sem főiskola egyetem szemszögből .
2016. máj. 7. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg a topográfiát ajánlom, abból meg lesz a kettes.
2016. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!