Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diplomával duális képzés?

Diplomával duális képzés?

Figyelt kérdés

Elvégeztem egy alapképzést és szeretnék duálisra menni, van esélyem, hogy így felvesznek?


Hogy telik el a gyakoralati idő duális képzés esetén?


Jól értem, hogy szorgalmi időszakban nincs munka, csak vizsgaidőszakban és nyáron?


Van olyan, aki nem a szülővárosában van duális képzésen? Hogy oldjátok meg a nyarat?


Kérem olyanak írjanak, akik !BENNE VANNAK! a képzésben és nem a hasukra ütve írnak valamit.

Köszönöm!



2016. máj. 9. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Párom szeretett volna duálisra menni, nem sikerült neki. Szintén volt egy diplomája már, de humán területről és mérnökire akart menni.

Szorgalmi időszakba nem dolgoznak, vizsgaidőszakba viszont igen, nyarat nem tudom. Van valamennyi hét kötelező gyakorlat mindenkinek. Ennyit tudok, remélem azért valamennyit tudtam segíteni.

2016. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) A diploma miatt nem sikerült neki, a pontok miatt vagy amiatt, hogy nagyon eltért a 2 képzési terület?
2016. máj. 9. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudjuk. Mi arra gondoltunk, hogy valószínű azt hitték, hogy a töri szak után nem biztos, hogy képes lesz végigcsinálni.
2016. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!