Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te tanulnál védőnőnek?

Te tanulnál védőnőnek?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a szak, de sok helyen azt olvasom a gondozottaktól, hogy nem látják értelmét a védőnőnek napjainkban.

Ez nagyon elszomorít, hiszen úgy érzem annak kellene tanulnom, de felesleges semmiképp nem szeretnék lenni.

Nem vagyok maradi, szeretnék olyan munkát végezni, aminek valóban van értelme, azonban érdeklődésileg ez áll a legközelebb hozzám.


Mi a véleményetek, van értelme védőnőnek tanulni?

Milyen a védőnők presztizse?



2016. máj. 9. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de csak azért, mert nem érdekel.
2016. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, férfi vagyok.
2016. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel. De ha téged igen, hát hajrá.
2016. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, tanultam is, el isa végeztem, dolgoztam is benne pár évet... vidéken még becsülik a védőnőt, ott még sok értelme van. De annyira túl vagyunk fizetve, és annyira élhető szakma, hogy több kolleganőmmel együtt már rég hungliában vagyunk... hiába imádtam a munkám...
2016. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én nem lennék az, hiába szeretem a gyerekeket. Pl. van ahol megverik a védőnőket, gyámügyeseket. Jó, máshol meg nem, de nem tudhatod hol sikerül elhelyezkedned.

Szerintem nem felesleges, csak sokaknak azért van a védőnőkkel bajuk, mert korszerűtlen tanácsokat adnak (az idősebbek).

2016. jún. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eszedbe ne jusson, ha csak nem akarsz éhen halni; mert a védőnői diplomával kb. annyit fogsz keresni.
2016. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!