Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnatok segíteni? 13/l

Tudnatok segíteni? 13/l

Figyelt kérdés

Olyan suli kene ( fodrasz suli)

Ahova felvesznek egy kb 4,0 atlagu tanulot ( 5.-es atlag 4,1, 6.-os 4,6, 7.-es 3,8 lesz kb.)

Cegleden es Budapesten keresnek.

Kerestem de csak 2-ot talaltam a Bem Jozsef szakkozep sulit, es az Erzsebetkiralyne szepsegapolasi sulit.

Ha can tapasztalatotok megirnatok errol a 2 sulirol hogy kb. hany ponttal, es hanyas atlaggal vesznek fel.

Elore is koszonom!



2016. máj. 10. 16:07
 1/4 A kérdező kommentje:

*van

*megírnatok

2016. máj. 10. 16:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakmunkásnak minden idiótát felvesznek, az átlag teljesen irreleváns. Inkább azt lenne érdemes tisztázni, hogy miért tervezed már 13 évesen azt, hogy szakmát tanulsz, amiből úgysem tudsz megélni, ahelyett, hogy felsőoktatásra készülnél.
2016. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azert mert nagyon szeretem a fodraszatot, es egesz jo is vagyok benne, egyebkent meg fodraszatbol miert ne lehetne megelni?
2016. máj. 10. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a diplomás minimálbérből sem lehet, pedig az jóval magasabb, mint amennyit fodrászként valaha keresni fogsz.
2016. máj. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!