Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megnézné valaki? Informatika

Megnézné valaki? Informatika

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Holnap érettségi és az Acces is benne lesz.

Többiben biztosabb vagyok, de ebben nem.

Esetleg tudna valaki azzal segíteni, hogy megnézi, hogy mindent jól csináltam-e?


7. feladat egyiknél sem ment.

Lekérdezést nem nagyon gyakoroltuk fakton, inkább csak word volt a tanár mániája...

Előre is nagyon szépen köszönöm.

Üdv: Dávid



2016. máj. 11. 16:36
 1/5 A kérdező kommentje:
d a ta . h u / g e t / 97 1 3 5 5 7 / A c c e s. r a r
2016. máj. 11. 16:40
 2/5 A kérdező kommentje:
Máshogy nem enged linket. Köszönöm. GY.K.hu
2016. máj. 11. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj de nem birom megnezni. Nem tudnad print screennel lementeni? Ugyhogy minden hozza szukseges informacio lathato legyen.

2016. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit későn kérdezted. Csak most látom. Én ilyen bohóckodást biztosan nem fogok csinálni, de ha beírod, melyik feladatsorról vsn szó, és a feladatok sorszámával együtt bemásolod ide a lekérdezések SQL-formáját, akkor meg tudom nézni, ha még érdekes.
2016. máj. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már mindegy.

Érettségi letudva

Lesz ami lesz.

2016. máj. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!