Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egyetemre mehetek?

Milyen egyetemre mehetek?

Figyelt kérdés

Most voltam középszintű bioszon,és max 80%-os lesz szóbelivel együtt. Van emelt angolom,ami inkább 70-75%-os.

Szülésznőire készültem, de nem lesz elég pontom,mert oda informatika kell,ami tavaly csak 50%-osra sikerült.

Anglisztikára lehet törit választani,ami ugyancsak 56%-os. Van esélyem egyáltalán valahova bejutni?

Teljesen kiborultam. Mert olyan szakot szerettem volna,ahol segíthetek másoknak. :(

19L



2016. máj. 11. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
irodalmad hány százalék lett? az is jó szülésznőire
2016. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az még kevesebb... 43% :(

Most azért érettségiztem megint angolból,meg bioszból,mert pszichológiára szerettem volna menni, de nem sikerült a nyelvvizsgám,így arról lemondhatok :(

De úgy tűnik minden másról is.

Esetleg ha más szakra jelentkezek pótfelvételin,ami egészségtudományi karon van,akkor áttudok jelentkezni szülésznőire? Mert úgy olvastam,hogy első évben ezen a karon,minden szakon ugyanazt tanulják.

2016. máj. 11. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a minimum ponthatár 280? Úgy számoltam, neked 260 pontod lesz a biosszal meg infóval számolva.
2016. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom. :(

Azért kérdeztem,hogy van- e esetleg olyan szak,amire tudok jelentkezni,vagy felejtsem el az egyetemet?

Nagyon el vagyok keseredve,mert tavaly se sikerült :(

2016. máj. 11. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel 280 a ponthatár, az alatti eredménnyel semmilyen diplomás képzésre nem nyerhetsz felvételt, csak felsőfokú szakképzésre.
2016. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mármint a központi ponthatár, ami alatti pontszámnál automatikusan érvénytelen a felvételi
2016. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Esetleg elkezdek egy okjt, és jövőre szülésznői?

Azt olvastam,hogy jövőre lehet választani nyelvet.

2016. máj. 11. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
én inkább okj helyett elmennék dolgozni és mellette tanulnék, hogy újra tudjak érettségizni, vagy emelt bioszra.
2016. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!