Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hová tovább? nemtudom melyik...

Hová tovább? nemtudom melyik szakmát válasszam.

Figyelt kérdés
Mik azok a szakmák amik jól keresnek? szeretem a: biot, irodalmat, angolt, kémiát, zenei nevelést, matematikát... melyik szakmát kéne választanom? az biztos, hogy ezek kozul a tantárgyak kozul szeretnék valamelyikkel foglalkozni...
2016. máj. 12. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Focisták jól keresnek! és egyiket se kell jól tudnod.
2016. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vegyészek is jól keresnek és azoknak a matek is kell
2016. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szakma a kőműves is meg az orvos is :)...

Vegyészre én is gondoltam, kémia kémiával :) gyógyszerésznek is érdemes menni, bio mérnöknek, ezek most mind keresett szakmám. Irodalomzenei dologba nincs úgy pénz, sajnso a biológiában sem, pl. mondanám hogy menj erdésznek ,de nem javasolnám a képzés szintje gyenge, követelmény magas, és lehelyezkedési lehetőség nehézkes, ha bekerülsz egy jó helyre aho lvan előrelépési lehetőséged akkor is 2 évig 100 ezer forintot keresel kb.

Viszont a matek, kémia, angol igy már érdekes. Ha ak émiát kihagyom akkor mindenképp elgondolkodnék közgazdaságtan irányban, rengeteg szak van és angol nyelven! Én ezt csinálnám ha 10 évet vissza mehetnék, elkezdeném itthon a sulit angol nyelven és ösztöndijjal vagy saját erőből külföldön fejezném be ! A magyar cégek kapnak az ilyen emberekre !

Esetleg ha a matek mellé picit is szimpi a fizika akkor egy gépészmérnök dolog, tudni kell hogy az épitész mérnök már annyira nem királyság. Ha nagyon jó képességű vagy, akkor biosz, kémia kombinációval egy orvosi szak is szóba jöhet. Ha lehet államilag finanszirozotba csinálni akkro angolul vagy német nyelven tnaulnám eleve !

Azt hiszem érezheted a nyelvnek a fontosságát az írásomban, azt hogy mit választol pedig már csak rajtad múlik.

2016. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!