Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez alól kibújni?...

Hogy lehet ez alól kibújni? (nyári szakmai gyakorlat)

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmű: Gyűlölöm a gyakorlatot, de nincs lehetőségem átmenni gimibe. Soha nem lesz ez a szakmám, nem is én választottam, hanem a szüleim. Egyébként sem fizikai munkára vagyok tervezve a 30 kilómmal. Szeretnék továbbtanulni, egyetemre menni, szóval nem leszek mindig ilyen munkakerülő, de tényleg nem megy ez a munka, erre még a hatalmas emberiszonyom is rájön. Nem lehet valahogy máshogy megoldani? Csak a gimi? Messze is van a munkahely + szerintem nehéz is. Mit csináljak? (UI: örülnék, ha a topic nem a személyeskedésre menne el, tudom, hogy munkakerülő bal___f*** vagyok, ezt be is látom, de más munkát szeretnék, mert utálom az árufeltöltő szakmát és nem is érdekel.) Nincs valami kiskapu?

2016. máj. 14. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
előbb azt áruld el mit tanulsz.
2016. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1, odaírta
2016. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

jaa igen. az valahogy kimaradt. hát annyit tehet hogy bemegy vmelyik üzletbe és beszél a fönökkel hogy pecsételjék le neki h ott dolgozott. anno én is így nyomtam programozóin.:D

Amúgy melyik szülő küldi bolti eladó szakra a fiát?:D

2016. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" utálom az árufeltöltő szakmát "


Ahhoz nem kell külön iskolai végzettség, az pont az a munkakör, ahová fölvesznek nyolc általánossal is!

2016. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kereskedelmet tanulok, de ez a gyakorlat. Igen, de hogy kérjem meg, hol pecsételnék le nekem puszta jóindulatból, mert 30 kilósan nem bírom a fizikai munkát? :/ Ha van ilyen hely, akkor mindenki odamenne. :D A két kezem összetenném ezért. :/
2016. máj. 14. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, melyik suliba


jársz ?

2019. febr. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy leigazolják meg lehet kérdezni de nem biztos hogy bele mennek


Amire jársz ez szakközép vagy szakgimi?

2020. febr. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!