Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óbudai egyetem ipari termék...

Óbudai egyetem ipari termék és formatervező szakra az alkalmassági vizsga, ha nem sikerül de a BME-n igen akkor elfogadják az óbudain is?

Figyelt kérdés
Az tuti hogy elfogadják egymásét de ha mindkettőnek elmegyek és csak az egyik sikerül akkor mi van? Kb mikor lehet megtudni hogy sikerült- e?
2016. máj. 16. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyre mehetsz el. Az érvényes mindenhol.
2016. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak egyre mehetek el.
2016. máj. 17. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nemcsak egyre mehetnél el, akkor nyilván minden egyetem a sajátját fogadja el. De szerintem csak egyre mehetsz.
2016. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem csak egyre mehetek el! de nem kell mindre elmennem mert elfogadják a másikét is ha sikerül. Azt nem tudom csak hogy mi van ha kettőre megyek és csak az egyik sikerül akkor is mind2 helyen jó-e az az 1 ami sikerült.
2016. máj. 18. 11:19
 5/8 anonim válasza:

Nem fogadják el egymásét... Szép is lenne, mert akkor mindenki az Óbudainál tenné le, ugyanis ott könnyebb és általában mindenkit át is engednek.

Én pl a BME-s alkalmasságin is voltam, ott nem mentem át a rostán, így nem is vettek fel, ellenben az Óbudaival, most oda járok.

2016. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fogadhatják el egymásét. Van 4 szak, ahol csak egy helyen lehet letenni az alkalmassági vizsgát és e 4 szak esetében elfogadja a többi intézmény is az egy alkalmassági vizsgát. A te szakod nem tartozik ebbe a 4 szakba, így minden intézményben le kell tenned az alkalmassági vizsgát, és mindegyik csak a sajátját fogadhatja el.
2016. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kár hogy senki nem arra válaszolt amit kérdeztem. Igenis elfogadják egymásét megírták a behívó levélben is. És szerintem nem könnyebb az óbudai.
2016. máj. 31. 18:53
 8/8 anonim válasza:

Én is gondolkoztam ezen, mert mind a két helyre beadtam. :)

De szerintem elfogadják, mert a felvi-re kell feltölteni a tanusítványt. Ott meg szerintem csak azt nézik, hogy melyik egyetem és hogy megfelelt-e. :)

2016. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!