Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik tanárcsere?...

Tényleg létezik tanárcsere? Ha igen hogy működik?

Figyelt kérdés
Az osztály úgy döntött hogy tanárcserét kérünk, mert nem megfelelően tartja a tantárgyat. De valaki azt mondja olyat nem lehet kérni valaki meg azt hogy igen. Megmondom az őszintét még én sem hallottam ilyenről.

2016. máj. 18. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán ezt az osztályfőnökkel, igazgatóval kéne megtárgyalni, mert attól még, hogy az egyik észlény ezt mondja, a másik meg azt az osztályban, attól még nem lesztek előrébb.
2016. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából a tanár akit le szeretnénk cserélni az az osztályfőnökünk, úgyhogy ezt inkább nem vele tárgyaljuk meg. Igazgatóhoz meg csak papírral mennénk, amikor már mindenki egyetért a cserével. Köszönöm a válaszod☺
2016. máj. 18. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt szó az ofő lecseréléséről (a szülők tárgyalták meg szülőin) - végül az lett a "kompromisszum", hogy az ofő mellé az igazgató kinevezte helyettesnek azt, akit mi (illetve a szülők) szerettek volna.

De nem sokat osztott / szorzott a dolog:(

2016. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Osztályfőnök helyettesünk nekünk is van már, de mi csak szaktanárt szeretnénk cserélni. Gondolom arra nincs helyettes de ha lenne akkor sem érne semmit. :(
2016. máj. 18. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: igen, olvastam. Szóval az én példámmal azt akartam csak mondani, hogy elvileg igen, meg lehet próbálni, de ezzel a szülőknek kellene összefogva az igazgatóhoz fordulni - de akkor is kétes a siker...
2016. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, fel fogunk menni az igazgatóhoz. Hogy érted azt hogy kétes a siker? Van olyan hogy az igazgató nem cseréli le a tanárt?
2016. máj. 19. 18:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontosan így értettem. Ahogy mondtam, nálunk sem cserélte le, csak kinevezett egy "helyettest", ami kb. semmit sem ért:(
2016. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy milyen tárgyat tanít.

Vannak hiány szakos tanárok. Azokkal nagyon nem lehet ugrálni.

Persze vannak nem hiányosok, azokkal előfordulhat, hogy lesz csere.


Nálunk angolból volt csere. Annyira csere volt, hogy még ki is rúgták.

2016. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Matekot tanít. Amikor a jelenlegi tanárunk bármilyen okból hiányzik, általában ugyanaz a szakos helyettes tanár jön be helyettesíteni, akit az osztály szeret mert normálisan tanít. Az a baj neki van saját osztálya, és szerintem max óraszám van neki
2016. máj. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!