Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a gólyatábor a szegedi...

Milyen a gólyatábor a szegedi egyetemen?

Figyelt kérdés
Hány napig tart, milyen programok vannak, érdemes elmenni rá? Ha minden igaz, TTIK-s leszek, és biológia szakos. :)
2016. máj. 22. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi. Azt hallottam bioszosoktól,hogy nagyon jó volt. A személyes véleményem pedig,hogy én még sosem voltam és nem is szeretnék. Sokkal jobban el tudok szórakozni otthon,ha megnézek egy filmet és lógatom a lábam :)
2016. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még 2012-ben voltam gólyatáborban (szintén SZTE-TTIK). Nekem nagyon jó élmény volt. Akkoriban jobban szerettem/bírtam a bulizást (mostanra ez azért változott :D).

Talán 4 napos volt (vagy 5? a kettő közül valamelyik :D). Van mindenféle vetélkedő, tájékoztatók stb. Attól nem kell félni, hogy lemaradsz valami plusz infóról, amit ott elmondanak, de máshol meg nem. De egy bulinak tényleg nagyon jó.

2016. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy kipróbálom, végtére is akkor jó lehet ezek szerint. :D Bár nem vagyok az a társaság közepe típus, nem tudok folyton beszélni, meg inni se nagyon szoktam, max. annyit, hogy oldottabb legyek, de azért a tudatomnál maradjak. De legfőképpen barátkozni szeretnék, meg persze egy jót bulizni.
2016. máj. 22. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 2014esben voltam, szerintem jó móka es sok ismerőst szerezhetsz, de ne barátokkal menj mert ugy lehet "elklikkesedtek" :D

Mindenképpen érdemes kiprobalni nem sokszor vagy egyetemista :)


Már nem annyira durva mint régebben volt ugye a gólyátáboros balhék miatt :D

2016. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!