Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha utolsó pár tanítási napon...

Ha utolsó pár tanítási napon nem jövök be iskolába, akkor egy külön időpontba megiratják velem a témazárót?

Figyelt kérdés
Hosszú sztori. Valaki tud erről valamit?

2016. máj. 22. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha van elég jegyed akkor már nem fognak vele bajlódni. Ha nincs, akkor pedig érdemes bemenned vagy konzultálnod a tanárral egy külön időpont érdekében.
2016. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1.80-ra állok, a tanár többek szerint 1.75-től adja meg (kémia)
2016. máj. 22. 18:40
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Arra száz százalék hogy megíratnám veled, ilyen könnyen nem lehet megúszni a dolgokat.
2016. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Engem a tanárok döntése érdekel. Megiratnák vagy sem?
2016. máj. 22. 18:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Előbb buktatnának meg, mint hogy pótlás nélkül megadják a kettest. Nem értékelik a tanárok a lógást és megúszásra játszást. Ha nem írod meg a dolgozatot, azt úgy értékelik, hogy nem kívánsz a javítási lehetőséggel élni.
2016. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem pont lógás, mivel gerincferdülés miatt röntgenre meg ortopédiára kell járnom évente. Ez mellékes, de még a röntgen eredményére vissza kell menni megnézni, azzal egy óra kiesik. Plusz még ha TZ lesz biztosan fogok hiányozni, ha igazolatlannal akkor avval, ha nem akkor meg orvossal kiíratom magam.

Tényleg nagy javítási lehetőség az, hogy a dolgozat 3/4-e számolás, amit a 30 fős osztályból 25 nem ért. Végig magoltam meg tanultam az évet kémiából, még is így állok. Érdekes, nem?

2016. máj. 22. 19:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Megteheted, hogy nem mész be, akár igazolással is (bár egy orvosi vizsgálatot nem fognak nagyon értékelni, oda délután is lehet menni), de ez esetben ne csodálkozz, ha megbuksz. 1,8-ra nem köteles megadni a kettest.
2016. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha a tanárok döntése érdekel miért nem hozzá fordulsz?
2016. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig megadták 1.5-re a kettest... ha nagyon szemétkedni akart a tanár, akkor 1.51-től, mert az már úgymond felfele billen. De ha nagyon utál a tanárod, el tudom képzelni, hogy 1.8 ellenére megbuktat. Ez a diák hozzáállásán is múlik. Ha végigülöd csendben az órákat, de béna vagy kémiából és 1.8-ra állsz, tuti megadják. De ha azért állsz így, mert mindig ellógtad a dogákat, akkor megfordulhat a tanár fejében, hogy nem érdemli meg ilyen simán, küzdjön csak érte. Ds mondom, 1.5felett köteles lenne megadni elvilef, sosem értettem azoka a tanárokat, akik szívóztak itt 1-2 tizedesjeggyel fentebb is... igaz, én sosem küzdöttem a 2-esért, 4-es és 5-ös között álltam, ha ingadoztam, de volt már, hogy látták az igyekvést és 4.3 vagy 4.4-re megadták az 5-öst, mert hajtottam. Úgyhogy szerintem ha nem vizsgálat lesz, ne lógd el azt az órát, ha 1-est kapsz, lefelé már úgysem sokat húz és 1.5 felett megleszel úgy is. :D
2016. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Természetesen nem köteles a tanár megadni 1,5 fölött, az 1,5 nem kettes.
2016. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!