Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2016 -os középszintű kidolgozo...

2016 -os középszintű kidolgozott magyar tétel?

Figyelt kérdés

Ti miből tanultok?

Ha neten van, tudnátok kérlek küldeni egy linket?

Akinek meg esetleg a gépén van meg, az felvenné kérem velem a kapcsolatot, és email -ben átküldené?

Fontos lenne, és végtelenül hálás lennék!

Előre köszönöm!



2016. máj. 22. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Célszerű lenne egy tételsort is írnod, mivel középszinten iskolánként változó a tételsor.
2016. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk a nyelvtant feltették, irodalomból meg van egy korábbi években kidolgozott, kölcsönkapott tételsor, ami hiányzik az meg füzetek, illetve ha tényleg nincs semmi (mert nem voltam ott, nem írtam le stb.., akkor net. De ez kb. két tételnél volt. 20L
2016. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja és én minden tételt egy füzetbe, illetve tárgyanként külön írom. Ez is segít a memorizálásban, addig is gyakorlom, meg nem kell keresgélni.

2. voltam

2016. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, azóta már átküldték!

Köszönöm még egyszer!

2016. máj. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!