Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt infósok! Az eduline-n...

Emelt infósok! Az eduline-n fent lévő emelt infós anyag elég a szóbeli érettségihez?

Figyelt kérdés

05.11-én tették fel, az elég?


Hogyan tanuljam? Mivel nincsenek tételek, ti hogy bontjátok őket fel? Illetve, hogyan lesznek ott "kikérdezve"? Mondjuk egy témakörből 2-3 alpontot fognak konkrétan kérdezni valakitől? Az nem kevés 20 percre? És ha hamarabb elmondom?



2016. máj. 23. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van és ismersz olyat aki már megcsinálta régebben akkor kérd el tőle a tételeit, az jó kiindulási alap.

Van emelt infó szóbeli tételes könyv is, 1500 Ft, nem rossz.

Rengeteg dolog van a neten is, de azért azzal vigyázz.

Én kb ezekkel csinálom és a tematikából kiválasztok egy nagyobb részt, azt szépen kidolgozom, minél részletesebben és ennyi.


Szerintem érdemes még infós híreket is olvasni, képben lenni, hogy mi történik kb. a világban, mert tavaly mikor közepeztem nálam belekérdeztek aktuális dolgokba.

2016. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És egyébként az miért van, hogy a követelményeknél a 3. témakör után egyből a 7-es témakör jön? Miért nem számozták tovább 4-gyel, 5-tel stb?
2016. máj. 23. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert azok a témák csak az informatikai alapismeretek tantárgyból való érettségihez kellenek (ha jól tudom van abból külön vizsga)
2016. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végig van számozva, de a többi témakör nem kell szóbelire, mivel azokat a gyakorlati részben ellenőrzik.
2016. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor az eduline-s anyag jó hozzá? Elég, ha azt megtanulom?
2016. máj. 24. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!