Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megünneplitek, ha felvesznek...

Megünneplitek, ha felvesznek oda, ahova menni szeretnétek? Nagy dolognak érzitek?

Figyelt kérdés
Tudom, elvégezni lesz igazán nagy dolog,de egyes helyekre bejutni sem semmi. Ti hogy érzitek?
2016. máj. 26. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én néha nagy dolognak éreztem, néha nem. Attól függ, hova jelentkeztem éppen. Idén épp nagy dolognak érezném.
2016. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább megkönnyebbülést fogok érezni - már eddig is nagyon hosszúra nyúlt az egész procedúra, és hol van még a vége! Gondolom, "megünneplem" egy palacsintával vagy egy forró csokival (ha felvesznek) és végre elmegyek a barátnőmmel egy kiadósat beszélgetni és lazítani:)
2016. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
280-as mérnökire azért nem nagy "dicsőség". 400+ fölöttit jobban szokták, főleg államilag támogatottra sikerül bejutni. Pl. ha orvosira bejutsz, abban tényleg sok munka van(emelt kémia+biosz).
2016. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én pszichóra gyúrok... nem kicsit fogok örülni, ha sikerül.
2016. máj. 26. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kétszer fogok "ünnepelni" vagyis úgy beb.szni hogy a földön csak kapaszkodva fogok tudni feküdni. Egyszer amikor vége a szóbelinek és ezzel az egész érettséginek, meg amikor megtudom hogy bejutottam-e a kiszemelt szakra. Ha sikerült akkor azért, ha nem akkor meg azért nézünk a haverokkal a pohár aljára.:D
2016. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha felvesznek, én inkább elégedett leszek, ha nem, akkor csalódott. Pedig 400+ szak a cél, de valahogy "elvárom" magamtól, hogy sikerüljön.

De már én is nagyon várom, hogy véget érjen ez az egész cirkusz!:S

2016. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Véget érjen ez a cirkusz"


Visszasírjátok még az érettségit :)

2016. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: nem hiszem, van már diplomám, amíg tartott az érettségi, én speciel a vizsgaidőszakaimat sírtam vissza:) - de szerencsére már túl vagyok mindenen:)
2016. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!