Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb mennyisé...

Mennyi volt a legtöbb mennyiség/oldal/tétel, amit 1 nap alatt tanultatok meg?

Figyelt kérdés

Sulival kapcsolatban kérdezem, lehet egyetemista/gimnazista is az illető.


Mely teljesítményetekre vagytok a legbüszkébbek? Nem muszáj pont 1 napnak lennie, lehet mondjuk 2 is, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ki mire a legbüszkébb (pl.: 30 oldal 1 nap alatt stb.).



2016. máj. 27. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem számolgattam így....:D

De az egyetem vége felé egy hét alatt 300-400 oldalas könyveket megtanultam:D

2016. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legnehezebb vizsgámra két hét alatt állítottam össze és tanultam meg egy 200 oldalas gépelt jegyzetet - nyilván nem a nulláról. (De ehhez kb. 5-szörösét olvastam el.)
2016. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
AZ érettségi napján reggel 8-tól délutánig a harmadikos törikönyvet. De nem az egészet, mert akkor már megmondta a tanár, melyik tételek vannak a kupacban.
2016. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen első évében volt pár sikeres húzásom:

- beadandó megírása 3 nap alatt, min. 20 oldalt kellett írni talán 20 forrás megjelölésével (vegyesen magyar és angol) - erre azért vagyok büszke mert ötös lett végül, eléggé lemondtam erről a tárgyról és neki se álltam majd előtte pár nappal voltam úgy hogy úgy sincs mit veszítenem

- 14 előadás anyagát egy este alatt (kb. 45 dia volt előadásonként én meg egyik előadáson se voltam) - szerencsére nem kellett nagyon értelmezni csak magolni a gazdasági jogot, négyes lett

- egy 300 valahány oldalas könyv megtanulása(inkább tanulgatása/elolvasása) 6 óra alatt, máig nem hiszem el, hogy átmentem, nem sokan múlott, szintúgy alig voltam órán - pár ponton múlott, hogy nem buktam meg


Gimiben tisztességgel tanultam, meg aztán az egyetemen később is, de az első évemben eléggé linken vettem a dolgokat. Ahhoz képest jó eredményeim lettek, kevés kreditet buktam, de elég stresszes volt így, hogy minden ZHra és vizsgára 1-2 nap alatt akartam felkészülni. :D Kicsit büszke vagyok rá, hogy még így is egész jól zártam az első évem, még ha elég buta hozzáállás is volt :)

2016. máj. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most emelt érettségi előtt, 1 nap/ 4 témakör(nálam egy témakör begépelve kb. 20-25 oldal)

De többet ilyet nem csinálok :D Túl lazán vettem/veszem az érettségit, és lehet, hogy ez baj.

2016. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
12 angol szóbeli tétel 3 nap alatt :D
2016. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6 nap alatt átnéztem az anatómiaszigorlatra kb. 350 elméleti tételt, 100 szövettani metszetet és egy 300 oldalas embriológiakönyvet.
2016. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2 év föci anyaga + topográfia 4 nap alatt érettségire. Nem csinálnám mégegyszer az biztos.
2019. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly az emelt földrajz érettségi anyagát 3 hét alatt, nulláról. 5-ös lett szerencsére, de soha többet.
2022. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!