Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű érettségin...

Emelt szintű érettségin mennyi százalék levonás jár már azért, ha a vizsgabizottság kérdezz rá olyan információkra, amiről a vizsgázó nem beszélt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Elvileg azért nem nagyon vonnak le pontot. Vagyis, én így tudom.
2016. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem így van megszabva, hogy mondjuk 2 kérdés 2 százalék levonás.. Pár kérdés még belefér minden gond nélkül, de ha mondjuk valami nagyon alap dolgot hagysz ki és utána sem jut eszedbe az gázos. Meg ha látják, hogy tudod csak a nagy izgalomban kimaradt akkor nincs semmi levonás. Nem arra mennek, hogy megbuktassanak vagy olyat kerdezzenek amit nem tudsz, nyugi :)
2016. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha jol tudom 5 pont jar a folyamatossagert. Ha feltesznek 3-4 kerdest, akkor nem vonnak le, ha viszont 10 kerdest tesznek fel, akkor a folyamatossagbol levonnak par pontot attol fuggoen, hogy a segito kerdesek mennyire jarultak hozza a feleleted teljessegehez. Ha kerdesek nelkul egyaltalan nem megy akkor levonnak 4et lazan (ez a harapofogoval valo informaciokihuzasnak szamit), de hogyha az elmeleti informaciokert jaro pontok nagy reszet magadtol elmondtad, es csak 1-2 pontert tettek fel kerdeseket akkor nem fognak levonni. Termeszetesen van koztes allapot is, en csak a ket vegletet irtam le.
2016. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyes válasz az, hogy tantárgyanként is változik és (ahogy a második írta) a kihagyott elem súlyától is. Nem lehet általánosságban megmondani, de a [link] oldalon a vizsgaleírások tárgyról tárgyra pontosan megadják az értékelés szempontjait, ebből látható, hogy pl. "felépítés" címszó alatt hány pont jár az összpontszámból. Van olyan táry is, ahol mindenképpen kell kérdezniük valamit még egy tökéletes felelet után is.
2016. máj. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5 pont az csak 2,5 %
2016. máj. 30. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!