Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz ha nem megyek el az...

Mi lesz ha nem megyek el az érettségi szóbeli részére? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindenek előtt leszögezném, hogy már van érettségim (még 2004ből). A fősulira akartam jelentkezni de sajna oda karcsú a 4es informatika és 5ösre kellett volna javítanom. Ezért jelentkeztem újból érettségire idén és a gyakorlati része megvolt. A gon, hogy csak 61 százalékot értem el és ha hozzászámolom pontilag az esetleges perfekt szóbelit, akkor is csak 4es lesz a végeredmény.

A kérdésem az lenne, hogy milyen következménye lesz annak ha nem.megyek el a szóbelire? Marad az első érettségi eredményem az aktuális továbbra is vagy csak a mostani gyakorlatiból kalkulálnak valamit és az lesz az aktuális?



2016. máj. 31. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megcsinálod a mostanit, de a régivel jobban járnál, akkor azt veszik majd figyelembe. Ahogy jobban jársz. Menj el, veszíteni valód nincs, de gazdagabb leszel egy tapasztalattal!
2016. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!