Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulás nélkül mennyi esély...

Tanulás nélkül mennyi esély van a 12% elérésére az érettségi szóbelin?

Figyelt kérdés
törire, magyarra és angolra gondolok, a hármas meglett írásbelin belőlük
2016. máj. 31. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
miért esik nehezedre párszor elolvasni a tételeket? nincs semmi dolgod érettségi időszakba...
2016. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de azért LEGALÁBB egyszer olvasd át a tételeket, hátha van olyan tétel, amiből semmit nem tudsz. A szóbeli tételek nem teljesen egyeznek az írásbeli anyagával. Mindenképp nézd át a tételeket, mert ha megbuksz, mehetsz ismételni, ami nem túl jó.
2016. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, atnezem oket de arda gondoltam hogy nem fogok naponta orakat tanulni, tehat ha csak minden tetelnek a negyedet tudom azzal mire megyek?
2016. máj. 31. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Azzal már nem buksz meg szerintem. Próbáld a lényeget megtanulni, a legfőbb dolgokat megérteni. A részleteket meg hagyd ki, lehet, úgyse lesz rá idő elmondani.
2016. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindháromból elég nehéz 12% alatt teljesíteni, talán még a magyarból lehetnek meglepetések, töri, angol, ha 40+% lett az írásbeli, akkor a szóbeli sem lesz 12 alatt, de az ég szerelmére, ne a minimumra törekedj már! Még ha nem is akarsz felsőoktatásba menni, és az érettségi mellékes, csak arra kell, hogy az is meglegyen, még akkor is, hogy néz már az ki, ha több tárgyból is kettesed van... Igenis hozd ki a lehető legtöbbet még abból a pár napból!
2016. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!