Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki bukott még meg a matek...

Ki bukott még meg a matek érettségin és nem mehet szóbelizni?

Figyelt kérdés

Hogyan fogtok keszülni az őszire? Vagy kihagytok 1 évet?

Olyan szerencsés vagyok, hogy nincsen a közelemben matek tanár..egy kis faluban lakok. Ilyenkor mit tegyek?



2016. máj. 31. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok a kérdésre válaszolni, de skypeos matek tanár nem jöhet szóba? Anno én is skypeon készültem kémia érettségire, nekem sokkal kényelmesebb volt, mint egy facetoface óra. Nem kellett sehová menni, nem kellett utazni, buszra szállni, emiatt átöltözni stb. Skypeos tanár meg sok van már.
2016. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én simán szoktam táv oktatni.

(elküldöd e-mailban, én meg vissza magyarázatokkal és kijavítva)


De miért hagynál ki egy évet?

Itt van az őszi érettségi szezon.

2016. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Hány pontod lett?
2016. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Próbálj meg könyvekből készülni
2016. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pont 12 ponttal mehetek szóbelizni,de nagyon para, mert ott már a 150-nek kellene a 25 %-a.

Neked hány pontod lett?

2016. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A matekmindenkinek.hu sem rossz. Fizetős oldal, viszont tényleg jó, interaktív videók vannak rajta. Annyi, hogy csak két gépről tudod használni, leginkább otthonról, ha nincs otthon net, akkor internetkávézóból, könyvtárból nem tudod használni.
2016. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!