Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt szintű szóbelik...

Az emelt szintű szóbelik eredményét kb. mennyi idővel a szóbeli után lehet majd megtudni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Kb június 20 és 28 között, van egy záróértekezlet, ahol odaadják a bizonyítványt. Akár suliban érettségiztél, akár OH-nál.
2016. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Vagyis ha OH-nál, akkor tanúsítványt.
2016. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. jún. 2. 08:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a középszintű szóbelik nyitóértekezletén már meg lehet tudni az emelt szóbeli eredményeket.
2016. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Az első két válasz zöldség. Az OH-nál nem is lehet érettségizni.

A #4 válasz a helyes, állítólag nélkül. A nyitóértekezleten persze nem lehet semmit megtudni, mert oda vizsgázót csak akkor engednek, ha már baj van, rögtön utána a tájékoztató értekezleten (vagyis a szóbeli ünnepélyes megnyitásán) mondja el az elnök.

2016. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
A te válaszod zöldség fotelhuligán, nyilván nem úgy értettem, hogy pont az Oktatási hivatal kellős közepén érettségizik... Na ezért kell IQ-hoz kötni a kommentelést.
2016. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Akit te lefotelhuligánoztál (biztos tetszik neki ez a szép kifejezés), hosszú évek vagy tán évtizedek óta gyakorló érettségi elnök. Az OH a feladatok elméleti kidolgozásával foglalkozik, a szervezést, lebonyolítást a kormányhivatalok végzik. (Ezt most csak azért tudattam veled, mert beleszerettem ebbe a fotelhuligán kifejezésbe.)
2016. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hatoska, nyilván nem úgy értetted, hiszen akkor a -ban toldalékot használtad volna. Ha nem tetszik a zöldség szó, akkor másképp fogalmazok: hülyeséget butasággal keversz. Nézzük csak, hány pontban téves a válaszod:


* Először is nem a középszintű szóbeli végén, hanem az elején mondják el az emelt eredményeket (a szóbeliét és az írásbeli fellebbezését is), ahogy ezt utánad már más is megírta, a megnyitáskor. Ez a fő tartalmi elem, amiben rosszat mondtál.

* Ezenkívül a záróértekezleten nem mondanak el semmit, csak az eredményhirdetésen. A záróértekezletre vizsgázót csak egész kivételesen engednek be, például ha egy szabálytalanságot kell kivizsgálni.

* Az OH-nál nem lehet érettségizni. Iskolában vagy kormányhivatalnál lehet.

* Hogy bizonyítványt kap vagy tanúsítványt, annak semmi köze hozzá, hogy a kormányhivatalnál érettségizik vagy egy iskolában, Egészen mástól függ.

Úgyhogy gyakorlatilag egyetlen eleme sem volt a két hozzászólásodnak, ami helyes lett volna. Semmi jót nem írtál.


Továbbá ha már tahó akarsz lenni, csináld elegánsan. "A te válaszod zöldség fotelhuligán" helyesen így szólna:

"A te válaszod zöldség, fotelhuligán", ugyanis a megszólítás elé vesszőt tesz a művelt ember.


"Na ezért kell IQ-hoz kötni a kommentelést."

Ebben az egyben igazad van.

2016. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha te tényleg vizsgaelnök vagy, javaslom, hogy menj ingyenkonyhára pénztárosnak, talán oda nem leszel elég ostoba.

1. Egy szóval se említettem középszintű érettségit.

2. Nos én anno a záróértekezlet legvégén kaptam meg a tanúsítványomat, de nálatok felsőbbrendűeknél biztosan másképp működik.

3. "Az OH-nál nem lehet érettségizni". Igazad van, tényleg annyira eszméletlenül ostoba 0 vagy, hogy nem értetted, hogy másodszorra is leírtam, hogy nem úgy értettem, hogy a hivatalban.

4.Nem, tényleg semmi köze hozzá, ha pl. a hivatalnál érettségizek megkapom a teljes érettségimet, nem csak azt a tanúsítványt, amiből érettségiztem.

Erőlködj csak, te szerencsétlen...

2016. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, igen, a művelt ember az adott mondatban a fotelhuligán szó előtt vesszőt tesz. Érzed, hogy mennyire vagy szánalmas, ha ebbe is bele tudsz kötni, te kutya? :D
2016. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!